20/03/2020

AKTUALNOŚCI

piątek, 27-03-2020

W ramach działań charytatywnych Fundacja „Po Zdrowie” przekazała ponownie swoje wsparcie w postaci maseczek ochronnych. Tym razem łącznie 4000 szt. maseczek ochronnych trafiło do Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. M. Kopernika 36 w Krakowie, NZOZ Calisia przy ul. Kwiatowej 1 w Kaliszu oraz do Narodowego Instytutu Leków w Warszawie. To dla nas ogromna radość, że możemy wesprzeć w tych trudnych czasach.

wtorek, 24-03-2020

W trosce o dobro pacjenta, ale także lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych Fundacja „Po Zdrowie”  przekazała w sumie 3000 szt. maseczek ochronnych w darze dla Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego przy ul. Wolskiej 37 w Warszawie, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J.Gromkowskiego we Wrocławiu, przy ul. Koszarowej 5 oraz Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu. Ponownie dziękujemy naszemu partnerowi – GWS Marketing Sp. z o.o. za przekazanie maseczek na cele charytatywne i cieszymy się, że choć trochę mogliśmy pomóc w walce z epidemią koronawirusa.

sobota, 14-03-2020


W związku z sytuacją epidemiologiczną, Fundacja „Po Zdrowie”  przekazała 1000 szt. maseczek ochronnych w darze dla Oddziału Neurologii Szpital Dziecięcy im. prof. dr. J. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Dziękujemy naszemu partnerowi – GWS Marketing Sp. z o.o. za przekazanie maseczek na cele charytatywne.