20/03/2020

PROJEKTY

  • TELEWIZJA DLA PACJENTA

Telewizja „Po Zdrowie TV” to nowy projekt Fundacji „Po Zdrowie”, z którym właśnie startujemy. To jedyna taka telewizja w Polsce – darmowa dla pacjenta, dostępna w miejscach przebywania pacjenta takich jak: szpitale, przychodnie, uzdrowiska i sanatoria. Całodzienna ramówka wypełniona jest treściami wideo tworzonymi z naciskiem na edukację i profilaktykę. Dostępny content ma edukować w kwestii zapobiegania chorobom, prowadzenia zdrowego trybu życia, w tym zdrowego odżywania oraz aktywności ruchowej. W programie stawiamy otwarte pytania odnośnie różnych zagadnień, także w sondach ulicznych, pokazując co społeczeństwo wie o chorobach, schorzeniach, alergiach, następnie starając się je przybliżyć widzowi.  Pełno w programie jest ciekawostek m.in. o odżywczych składnikach jedzenia, charakterystyce witamin i ich niedoborów. Pojawią się także wiadomościach z rynku medycznego i farmaceutycznego, w tym w szczególności o nowych metodach leczeniach, nowych odkryciach.  

Patronat nad telewizją “Po Zdrowie TV” objęła Izba Gospodarcza „Farmacja Polska”. Przy tworzeniu filmów i materiałów edukacyjnych dla pacjenta emitowanych w “Po Zdrowie TV” współpracujemy m.in. z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL) oraz Naczelną Izbą Lekarską (NIL). 

Partnerzy technologiczni: Philips, Neosystem.

  • MAGAZYN DLA FARMACEUTÓW

Magazyn „Po Zdrowie” to fachowe czasopismo, kierowane do farmaceutów, techników farmacji, lekarzy i innych osób ze środowiska medycznego. Wśród publikowanych w nim materiałów znajdują się zarówno te będące wsparciem w wykonywaniu codziennych obowiązków, zagadnienia specjalistyczne z zakresu farmacji, profilaktyki zdrowotnej, innowacji w lecznictwie oraz prawa.W magazynie znajdziesz także kalendarium Okręgowej Izby Farmaceutycznej oraz zapowiedzi konferencji i debat branżowych organizowanych przez Fundację „Po Zdrowie”. Każde wydanie dostępne jest także online.

  • KONFERENCJE I DEBATY BRANŻOWE

Organizowane przez Fundację „Po Zdrowie” wydarzenia dla branży farmaceutycznej i medycznej to forum służące do obiektywnej, otwartej dyskusji i wymiany poglądów. W ich kalendarz na stałe wpisał się już Ogólnopolski Zjazd Branży Aptecznej, który jest dedykowany kadrze zarządzającej w farmacji, będąc płaszczyzną spotkań zarówno ze strony producentów, jak i dystrybutorów branży farmaceutycznej. Ten zjazd to coroczne wydarzenie będące doskonałą okazją do uzyskania wiedzy o najnowszych trendach w branż aptecznej w Polsce oraz na świecie, poszerzenia wiedzy z dziedziny medycyny i farmacji oraz nowych technologii w branży oraz networkingu.

Wśród wydarzeń organizowanych przez nas oraz wydarzeń partnerskich możemy wymienić:

2019

grudzień 2019 – Warsztaty „Farmaceuci bez granic” – partnerstwo w cyklu szkoleń w formule warsztatowej organizowanych na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie  

styczeń 2019 – Konferencja Ogólnopolski Zjazd Branży Aptecznej (OZBA) wraz z Balem Aptekarza Związku Zawodowego Pracowników Farmacji (ZZPF) w Łodzi

2018

Konferencja farmaceutyczna „Po Zdrowie” – Ogólnopolski Zjazd Branży Aptecznej (OZBA) w Jachrance

2017

listopad-grudzień – Konferencja farmaceutyczna „Po Zdrowie” – Ogólnopolski Zjazd Branży Aptecznej (OZBA) w Warszawie